Szafirowa kompozycja

Ludzie uczą się mówić – mówiąc.
Erazm z Rotterdamu

dedykacja dla cyklinowaniebydgoszcz.pl

Cały proces cyklinowania bezpyłowego polega na wyszlifowaniu powierzchni parkietu oraz usunięciu powłok lakierniczych oraz zniszczonego drewna na parkiecie. Cały proces wykonujemy przy pomocy cykliniarki wraz z odpowiednim doborem tarczy ściernej, gdyż przy dobraniu złej granulacji można zniszczyć podłogę.

Cyklinowanie z pewnością wpływa na zwiększenie odporności i trwałości podłogi, jednak nie zawsze za pierwszym razem się to udaję, ale z pewnością poprawi to wygląd parkietu.  Z pewnością jednokrotne cyklinowanie bezpyłowe w zupełności wystarczy, gdy parkiet jest jeszcze w miarę dobrym stanie. Po wyczyszczeniu podłogi należy nałożyć lakier, olej oraz wosk lub impregnat.

Używamy tylko najlepszych maszyn czołowego producenta w branży firmy BONA®
Bona Dustcare Single (DCS 70) to dużo więcej niż odkurzacz, to rewolucja środowiska pracy. Dzięki dwustopniowej cyklonowej separacji kurzu i specjalnie zaprojektowanym filtrom zbiera się on bezpieczne wewnątrz urządzenia. Specjalne węże z materiałów antystatycznych łączą Bona Dustcare Single ze szlifierkami do parkietów. Przeznaczony jest do zbierania pyłu ze szlifowania wszystkich rodzajów podłóg drewnianych.

Aby zaoferować Państwu najwyższy standard świadczonych usług, każdą usługę wyceniamy indywidualnie. Dopiero podczas oględzin, jesteśmy w stanie ocenić ilość i rodzaj prac jaki przyjdzie nam wykonać, uzgodnić z Państwem dobór materiałów oraz określić efekt finalny usługi.

Zapraszamy na demonstrację naszych usług – cyklinowanie Bydgoszcz, dzwoń śmiało.

Dodaj komentarz