Najstarsze nieruchomości

piramidy

Z kwestią obfitości wiąże się jedna podstawowa zasada: jeśli za twoimi działaniami kryje się jakaś obsesja, jakiś ukryty plan, jeśli działasz, bo zmusza cię do tego jakaś potrzeba – potrzeba bycia słuchanym, przekonywania albo sprzedawania – to gdzieś w twoim wnętrzu czai się BRAK, któremu należy się przyjrzeć.
Rick Jarow

dedykacja dla www.ogloszenia-nieruchomosci.info

www.ogloszenia-nieruchomosci.info

Serwis internetowy ofert sprzedaży i wynajmu bez pośredników nieruchomości w szczególności domów, działek, pokoi, mieszkań i lokali. W serwisie tym można dodatkowo opublikować reklamę działalności gospodarczej zawierającej opis usług powiązanych z branżą nieruchomości, dla przykładu: firmy remontowo-budowlanej, kancelarii notarialnej oraz firmy deweloperskiej. W serwisie znajduje się wyszukiwarka zaawansowana, która bardzo ułatwia uzyskanie poszukiwanych informacji odnośnie branży nieruchomości. Serwis pracuje bez przerw od lata dwa tysiące szóstego roku.

Ogłoszenia są całkowicie darmowe, tylko ogłoszenia wyróżnione są dodatkowo płatne. Opłaty są niezmiernie małe. Ogłoszenie specjalne pozwala na szybsze i łatwiejsze znalezienie wybranej oferty w serwisie. W ten sposób ogłoszeniodawca zwiększa szanse na dotarcie większej liczby ludzi zainteresowanych opublikowaną w serwisie nieruchomością, a więc łatwiej może znaleźć klienta. Portal jest podzielony na 3 główne części: oferty darmowe, ogłoszenia agencyjne oraz katalog firm rynku nieruchomości.

Dodaj komentarz