O mnie, o galerii, o obrazach

jaWitaj, mam na imię Tomasz i jednym z moich hobbystycznych zajęć jest dłubanie przy zdjęciach i grafice. Na tej stronie znajdziesz wyłącznie grafiki komputerowe na podobieństwo szkiców.
Praca nad każdym takim obrazem to swego rodzaju medytacja. Podejrzewam, że każde hobby takie jest – pozwala na zatopienie się w temacie, na wyciszenie umysłu ze wszystkich zbędnych myśli.
Dla mnie jest to pewien sposób na przetrawienie jakiś zagadnień i uwolnienie ich. To jak napięcie gromadzące się zanim twoje marzenie się spełni. Napinasz się i napinasz, aż w pewnym momencie pozwalasz napięciu odejść, odpuszczasz, relaksujesz się, a wtedy rzeczy się dzieją… I tym dla mnie jest zatapianie się w tych obrazach.

I to tyle, to powinno Ci wystarczyć. No chyba, że chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a chcesz?
Jestem wielbicielem: pachnącego jedzenia, mocnego roweru, starego samochodu, jedynej żony, metalowych samolotów, zielonej trawy, przestraszonych kotów, psów z wywalonymi jęzorami, dziczejących dzieci, ciekawych częstotliwości w powietrzu, impulsów w procesorze, skurczów serca, zmarszczonego uśmiechu, podziwiania ludzi, przypatrywania się światu…
Sam chciałeś, to masz… I nie było to złośliwie, po prostu mam w nosie tego typy opisy, a Ciebie szanuję, bo jesteś, i nie ważne że tu czy tam, czy tym lub kimś, po prostu jesteś.

Jeśli potrzebujesz się ze mną skontaktować poniżej znajdziesz formularz.
Dziękuję za odwiedziny!