Piękno delikatności

para

Życie to raj, do którego klucze są w naszych rękach.
Fiodor Dostojewski


dedykacja dla www.gabinet-apis.pl

www.gabinet-apis.pl

Pierwszy firmowy gabinet kosmetyczny APIS to miejsce, gdzie wśród woni aromatycznych olejków i relaksacyjnej muzyki znajdą Państwo bogatą ofertę zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało.

Firma APIS NATURAL COSMETICS to rodzinna firma, która powstała w 1988 roku. Od początku powstania priorytetem była najwyższa jakość oddawanego w ręce klientów produktu.
APIS NATURAL COSMETICS łączy wyselekcjonowane naturalne składniki z różnych rejonów świata z najnowszymi osiągnięciami biotechnologii i kosmetologii.

Historię firmy rozpoczęła produkcja kremu z mleczkiem pszczelim, który do dzisiaj cieszy się uznaniem wśród klientów. APIS NATURAL COSMETICS jako jedna z pierwszych firm w Polsce rozpoczęła produkcję kosmetyków na bazie minerałów z Morza Martwego, które dostarczają skórze tylko najlepsze pierwiastki gwarantując skuteczne spektrum działania. Kosmetyki dostępne są w dwóch kategoriach- detalicznej, skierowanej do indywidualnego odbiorcy i profesjonalnej, skierowanej dla gabinetów kosmetycznych i SPA.

W poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie biochemii i biologii APIS NATURAL COSMETICS ściśle współpracuje z placówkami naukowo-badawczymi. Wysoką skuteczność kosmetyków potwierdzają badania prowadzone przez doświadczonych dermatologów i kosmetologów. Cyklicznie prowadzone testy kosmetyków pozwalają utrzymywać ich jakość na najwyższym poziomie kusząc jednocześnie atrakcyjną ceną.
Produkujemy kosmetyki najnowszej generacji. Naszą misją jest szacunek dla natury a pasją najnowsze osiągnięcia nauki. Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych klientów, którzy od lat stosując nasze produkty doceniają ich znaczenie dla urody.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *