Podróżujący w kapeluszu

jones

Podstawowa zasada odgrywania ról od dzieciństwa polega na tym, że ludzie stają się tymi, za których uchodzą.
dr Rachel Copelan

dedykacja dla meblenawymiarbydgoszcz.pl

meblenawymiarbydgoszcz.pl

Zagadnieniami stolarki interesuję się od czasów szkoły. Poznałem ten fach wyjątkowo dobrze zaliczając poszczególne stopnie edukacji zarówno w kraju jak i za granicą poznając również angielskie techniki i standardy. Ponad dwadzieścia dwa lata przepracowałem w stolarniach na etacie wykwalifikowanego specjalisty. W 2013 roku dysponując ogromnym już bagażem doświadczenia oraz nieustającą pasją do konstruowania i wdrażania własnych innowacji w tworzeniu wszelkiego rodzaju mebli, otworzyłem własną działalność gospodarczą.

W ofercie polecam zabudowy wnęk z systemami drzwi przesuwanych, uchylnych i łamanych, nowoczesne komody z szufladami z automatycznym domykiem, meble do kuchni nowoczesne i stylowe, meble do sypialni i do salonu, meble sklepowe, recepcje do hoteli, do firm produkcyjnych, do gabinetów fryzjerskich oraz inne usługi, wycinanie łuków, skosów i oklejanie wykończeniowe wąskich płaszczyzn obrzeżem ABS i HPL.

Praca podzielona jest na etapy:

  • Pomiary wykonuję na miejscu u klienta, następnie doradztwo i omawianie projektu.
  • Opracowanie wizualizacji oraz wyceny zamówienia.
  • Następnie meble są wykonywane na warsztacie.
  • Na końcu pozostaje dowóz do miejsca odbioru i fachowy montaż.

Mogę zaprojektować i wykonać dowolne meble, dostosowane do wymagań zamawiającego i warunków zabudowy, również z projektu klienta. Terminowo i profesjonalnie wykonujemy wszelkie usługi stolarskie. Posiadam profesjonalny i nowoczesny warsztat oraz zaplecze techniczne do wykonywania mebli.

Dodaj komentarz