Starszy jegomość

siwy

Każde zachowanie człowieka określanie jest przez jego autowizerunek. Każdy może rozpocząć nowe życie – jeśli zmieni swój autowizerunek.
Maxwell Maltz

dedykacja dla niechrap.info

niechrap.info

Jak przestać chrapać?

Chrapanie to niezbyt miły dźwięk wydawany zarówno podczas wdechu i wydechu, który powstaje wskutek drgania języczka i podniebienia miękkiego, gdy droga przepływu powietrza jest utrudniona. Zazwyczaj występuje podczas snu. Dzieje się tak dlatego, że mięśnie podniebienia i szyi rozluźniają się w czasie odpoczynku i nie są w stanie zapewnić odpowiedniego napięcia tkanek. Powoduje to otwarcie ust i zapadnięcie się języka co ogranicza przestrzeń przepływu dla wciąganego do płuc powietrza, wynikiem są turbulencje wprawiające wiotkie struktury gardła w wibracje, dając odgłos chrapania.

Spray do gardła posiada składniki pochodzenia naturalnego o doskonałych właściwościach wzmacniających tkanki miękkie gardła. Sednem działania preparatu jest napięcie podniebienia miękkiego oraz tkanek miękkich gardła zapewniające rozszerzenie dróg oddechowych, co przyczynia się do zmniejszenia drgań tworzących uporczywe dźwięki chrapania.

Dodaj komentarz