Zakochani

kochankowie

Całe nasze życie to działanie i pasja. Unikając zaangażowania w działania i pasje naszych czasów, ryzykujemy, że w ogóle nie zaznamy życia.
Herodot

 

[accordion]
dedykacja dla makroserwis.pl

makroserwis.pl

 

Skupiamy swoją działalność w szczególności na terenie Bydgoszczy, Inowrocławia oraz bliskich okolic. Jesteśmy specjalistami od sprzętu biurowego. Naszym celem jest dostarczanie wygodnych w obsłudze i niezawodnych urządzeń kopiująco / drukująco / skanujących. Naszym zasięgiem obejmujemy teren całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Euroimpex S.A. będącej w naszym kraju wyłącznym importerem urządzeń firmy Nashuatec (prod. RICOH). Wasze oczekiwania spełniamy od chwili wyboru dogodnego modelu urządzenia i jego instalacji, aż po cały czas wieloletniej eksploatacji urządzenia, która związana jest z bieżącą obsługą serwisową, rozbudową oraz uzupełnianiem w niezbędne materiały eksploatacyjne.

Współpracujące z nami firmy cenią sobie niezawodność oraz szczególnie wysoką jakość sprzętu. Uznanie zyskuje również specjalny model wsparcia technicznego, bazujący na niezbędnym kilkunastoletnim doświadczeniu, kilkuosobowym Dziale Serwisu oraz wyjątkowo szybkim czasie reakcji na zgłoszenia.

Szerokie grono współpracujących klientów z MAKROSERWIS stanowią instytucje samorządowe, oświatowe, skarbowe, kulturalne oraz firmy produkcyjne. Z przyjemnością możemy pochwalić się, że część z naszych Klientów wyraziło już swoje uznanie za dotychczasową współpracę w formie referencji.

[/toggle]

Dodaj komentarz