Chadzając własnymi drogami

lis

Osoba, która zachowuje się w stosunku do Ciebie nieprzychylnie, może być Twoim najlepszym nauczycielem. Gdy ją napotykasz, rozpoczyna się lekcja cierpliwości.
Dalajlama

dedykacja dla www.smrekowaosada.pl

http://www.smrekowaosada.pl/

Serdecznie zapraszam do wypoczynku, odpoczynku, relaksu, odwiedzin w nadbałtyckiego kurortu jakim jest Jarosławiec. Oferujemy szczególne ferie w drewnianych siedliskach. Każdy element naszych chatek jest drobiazgowo przemyślany i starannie przygotowany.W trosce o utrzymanie naturalnych cech drewna, drzewa domki stworzone zostały w całości z płazów świerku górskiego, omszone naturalną skrętką ręcznie utykaną. Domki zdobią okiennice, z których każda jest ręcznie wykonana. Do zabezpieczenia drewna używaliśmy tylko naturalnych olejowosków. Dach pokryty jest strukturą udającą gont. Od wnętrza domki nie są malowane. Drzwi i elewacje pozostały naturalne, a podłogi woskowane.

Duża parcela jest kompletnie zabezpieczona płotem, z możnością pozostawienia pojazdu. Do skraju naszego morza jest bardzo blisko. Każdy z domów jest idealny dla 6 osobowej załogi doceniającej spokój, luksus, komfort, wygodę. Domki są kompletnie zaopatrzone: akcesoria kuchenne, ekwipunek plażowy, zabawki dla dzieci, pościele. Jarosławiec jest to bardzo stara rybacka wieś z cudownymi zachodami i niespotykanym klimatem. Testowanie nieskazitelności wód na środkowym, centralnym wybrzeżu naszego kraju zakwalifikowały Jarosławiec do najwyższej kategorii czystości wody.

Okolica objęta jest lasami, w jakich przeważają: daglezja, sosna czarna, modrzew. W samym Jarosławcu oraz w okolicy znajduje się całkiem dużo atrakcji, przykładowo: jezioro, hotel spa, aquapark, latarnia nadmorska, przystań rybacka (świeże ryby), prom wycieczkowy, szlaki rowerowe, Dolina Charlotty, Słowiński Park Narodowy. Na naszej witrynie znajdziecie kilka słów o naszym umiłowaniu do drewnianych domów, informacje o atrakcjach w Jarosławcu i najbliższych rejonów z linkami do stron, opisy domów, szczegółową galerię zdjęć z opisami, kontakt, dojazd i cennik.

Dodaj komentarz