Wyróżniona żabka

zaba

Zamiast dążyć do doskonałości czy poprawy, zacznijmy od zaufania sobie, zaufania impulsom płynącym z naszego wnętrza i zwiększajmy to zaufanie poprzez podejmowanie działania.
Rick Jarow

dedykacja dla www.fortepiano.com.pl

www.fortepiano.com.pl

Fortepiano została założona w 2005 roku. Firma jest wyłącznym dealerem w kraju firmy Feurich tworzącej pianina i fortepiany. Firma proponuje dwie linie instrumentów. Z jednej strony ekskluzywne, ręcznie wytwarzane w Niemczech od ponad 160 lat instrumenty najwyższej klasy, mające swoją renomę i stałe, ciągle powiększające się grono wielbicieli. Z drugiej – innowacyjne instrumenty produkowane w największej i najnowocześniejszej fabryce fortepianów w Ningbo, pod ścisłą kontrolą międzynarodowych fachowców Feurich.

Poszerzona oferta powstała dzięki połączeniu niemieckiej firmy Feurich i austriackiej Wendl-Lung. Miarą sukcesu Feurich są liczne nagrody oraz zadowoleni klienci, zarówno koncertujący pianiści, jak i uczniowie na każdym szczeblu zaawansowania. Cieszy fakt powrotu po kilkudziesięciu latach nieobecności na polskim rynku, fortepianów i pianin Feurich, które zastępują wysłużone i stare, ale ciągle cenione egzemplarze z przedwojennej kolekcji.

Hasłem firmy Fortepiano jest Fortepian w zasięgu ręki. Mamy świadomość potrzeb zarówno instytucji muzycznych, jak i osób prywatnych zajmujących się muzyką. Doradzamy każdemu, na każdym poziomie zaawansowania, zarówno jeśli chodzi o zakup instrumentu, jak i o edukacje muzyczną. Bierzemy również odpowiedzialność za zakupiony u nas instrument, proponując serwis na światowym poziomie.

W naszym Centrum znajdziecie także sale do ćwiczeń wyposażone w jeden lub dwa instrumenty pianina i fortepiany. Jest możliwość ich wynajęcia na godziny, w czasie pracy Centrum. Oprócz salonu sprzedaży prowadzimy Pracownię Konserwacji i Renowacji Fortepianów i Pianin. Pracownia ta zapewnia najwyższą jakość usług, transport oraz serwis po remontach.

Dodaj komentarz