Paskowany koń

zebra

Nasze największe życiowe problemy nie pochodzą tak bardzo z sytuacji, z którymi przyszło się nam mierzyć, jak z naszego powątpiewania na temat naszych zdolności radzenia sobie z nimi.
Susan Taylor

dedykacja dla gabinet-kosmetyczny-naklo.pl

gabinet-kosmetyczny-naklo.pl

Salonik to gabinet z klimatem, w którym panuje miła i intymna atmosfera. W Saloniku Państwa zdrowie jest bezpieczne, do pracy stosowane są materiały jednorazowego użytku a narzędzie sterylizowane są w wysokiej klasy autoklawie. Gabinet proponuje szeroką ofertę, zarówno pod względem ilości zabiegów, jak i możliwości cenowych, mając na celu zadowolenie nawet najbardziej wymagających gości. Aby podnosić kwalifikacje i umiejętności personel uczestniczy w licznych szkoleniach, konferencjach tematycznych, seminariach i targach branży kosmetycznej.

Zapraszamy serdecznie do gabinetu wszystkich chcących choć na moment zatrzymać się w przyjaznym dla nich miejscu. Gabinet kosmetyczny w Nakle poleca: Manicure, Pedicure, Depilacja, Makijaż permanentny, Klamra na wrastające paznokcie, Zabiegi SPA na ciało, Henna, Makijaż ślubny, Depilacja brazylijska.

Sonoforeza to zabieg szczególnie polecany – jest to ultradźwiękowa aplikacja i masaż. Jest to efektywny, korzystny i relaksujący sposób głębokiego wtłaczania aktywnych substancji przy pomocy masującej sondy, emitującej fale ultradźwiękowe. Inne korzyści z takiego masażu to wygładzanie zmarszczek, zwiększanie metabolizmu, poprawa mikrokrążenia, rozbijanie plam pigmentacyjnych, zmniejszanie rumienia, zmniejszanie „worków” pod oczami oraz usuwanie tkanki tłuszczowej i wysmuklanie sylwetki.

Dodaj komentarz