Terminator

kot2

Spoczywanie na laurach jest niebezpieczne jak spoczywanie zimą na śniegu. Umierasz w czasie snu.
Ludwig Wittgenstein


dedykacja dla www.dezynfekcja.info.pl

www.dezynfekcja.info.pl

Firma oferuje tanio i sprawnie usługi odnośnie odszczurzania, odrobaczania, dezynfekcji pomieszczeń i wody oraz fumigacji w magazynach zbożowych. Jesteśmy najstarszą firmą DDD na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Usługi wykonujemy w systemie HACCP. Do dezynfekcji stosujemy metody zarówno fizyczne jak i chemiczne. Prowadzimy także sprzedaż środków deratyzacyjnych i dezynfekcyjnych.

Zapewniamy wyjątkową skuteczność i odpowiedzialność w tępieniu wszelkiego rodzaju szkodników – robactwa, os, gryzoni. Zwalczamy szkodniki magazynowe oraz sanitarne. Stosujemy środki chemiczne najwyższej jakości, które posiadają zezwolenia Ministerstwa i Państwowego Zakładu Higieny. Usuwamy gryzonie w pomieszczeniach mieszkalnych, w pomieszczeniach magazynowych, w zakładach przemysłowych różnych branż.

Cena wykonanych usług zależy od ilości i jakości zużytego środka. Stałym nabywcom oferujemy korzystnych rabatów i promocji. Jesteśmy płatnikiem VAT. Prócz tego prowadzimy również sprzedaż szerokiej gamy materiałów deratyzacyjnych oraz dezynfekcyjnych dla klientów indywidualnych.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *