Terminator

kot2

Spoczywanie na laurach jest niebezpieczne jak spoczywanie zimą na śniegu. Umierasz w czasie snu.
Ludwig Wittgenstein

dedykacja dla www.dezynfekcja.info.pl

www.dezynfekcja.info.pl

Firma oferuje tanio i sprawnie usługi odnośnie odszczurzania, odrobaczania, dezynfekcji pomieszczeń i wody oraz fumigacji w magazynach zbożowych. Jesteśmy najstarszą firmą DDD na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Usługi wykonujemy w systemie HACCP. Do dezynfekcji stosujemy metody zarówno fizyczne jak i chemiczne. Prowadzimy także sprzedaż środków deratyzacyjnych i dezynfekcyjnych.

Zapewniamy wyjątkową skuteczność i odpowiedzialność w tępieniu wszelkiego rodzaju szkodników – robactwa, os, gryzoni. Zwalczamy szkodniki magazynowe oraz sanitarne. Stosujemy środki chemiczne najwyższej jakości, które posiadają zezwolenia Ministerstwa i Państwowego Zakładu Higieny. Usuwamy gryzonie w pomieszczeniach mieszkalnych, w pomieszczeniach magazynowych, w zakładach przemysłowych różnych branż.

Cena wykonanych usług zależy od ilości i jakości zużytego środka. Stałym nabywcom oferujemy korzystnych rabatów i promocji. Jesteśmy płatnikiem VAT. Prócz tego prowadzimy również sprzedaż szerokiej gamy materiałów deratyzacyjnych oraz dezynfekcyjnych dla klientów indywidualnych.

Dodaj komentarz