Pioruny we włosach

dziecko1

Sny mogą być interpretowane poprawnie tylko w kontekście twojego życia i podczas gdy książki czy inni ludzie mogą być czasem bardzo pomocni, najlepsze interpretacje będą pochodzić od ciebie samego.
Serge Kahili King

dedykacja dla www.manawa.com.pl

www.manawa.com.pl

Strona wydawnictwa Manawa. Znajdziesz tutaj artykuły, gratisowe fragmenty książek oraz nagrań, sklep internetowy, propozycje kursów i szalonych wypraw. Wszystko to, aby cię zainspirować do osobistych poszukiwań pośród bezmiaru niekończonych możliwości. Na wykładach i szkoleniach gościmy również zagranicznych autorów publikowanych przez nas pozycji. Między innymi zaprosiliśmy Bruce Moena oraz Serge Kahili Kinga. Współpracujemy w wybitnymi trenerami i naukowcami z kraju oraz zagranicy, propagującymi wiedzę holistyczną o wielowiekowej tradycji w połączeniu z najnowszymi odkryciami nauki.

Od 2007 roku jesteśmy oficjalnym organizatorem kursów oryginalnej metody Ho’oponopono według Morrnah Simeony w Polsce. Kursy organizujemy we współpracy z Pacifica Seminars – fundacją założoną przez Morrnah Simeonę . Jej celem jest sprawowanie pieczy nad tym, aby metoda Morrnah przetrwała i nie straciła swojej skutecznosci, w obliczu wielu jej zniekształceń i modyfikacji, jakie obecnie mają miejsce. 

Dodaj komentarz