Zawsze młoda kotka

kot4
Szczęście nie jest ani dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla samego siebie.
Erich Fromm

dedykacja dla przewodnikporzymie.com.pl

przewodnikporzymie.com.pl

Zdecydowaliście się na wycieczkę do Rzymu? Chcielibyście żeby wasz pobyt był udany, pełen miłych wspomnień. Zapraszam do wzięcia udziału w wycieczkach ze mną. Ani jedna moja trasa zabytkoznawcza nie będzie rutynowym wykładem, ale przeobrazi się w przygodę, której uczestnikami Wy będziecie. Porwę Was w starożytne czasy bytności miasta i wspólnie poznamy jego historię od czasów zamierzchłych aż do dzisiaj, na końcu poczujecie się jak prawdziwi Rzymianie. Moje wielkie doświadczenie osiągnięte na terenie Rzymu pozwala mi zapoznać was z miastem i jego zabytkami w sposób unikatowy.

Przybyłam do Rzymu w 1976 roku i zaraz po ukończeniu studiów zdałam egzaminy na licencjonowanego przewodnika po Rzymie i jego okolicach. Jestem przewodnikiem autoryzowanym, który należy do Zrzeszenia przewodników w Rzymie. Kilka lat później zdałam również dodatkowe egzaminy umożliwiające oprowadzanie po Ogrodach i Pałacach watykańskich.

Oprowadzam w języku polskim, włoskim i angielskim turystyczne grupy, pielgrzymki, grupy specjalne, turystów indywidualnych oraz rodziny. Zapewniam pomoc w zorganizowaniu waszego pobytu w Rzymie i poza nim. Tworzę indywidualne programy zwiedzania. Pomagam w osiągnięciu dobrego noclegu, nie tylko w Rzymie. Zapewniam rezerwację biletów do muzeów.

Oferuję:

– Pomoc w zorganizowaniu waszego pobytu w Rzymie,
– Tworzenie indywidualnych programów zwiedzania,
– Porady w znalezieniu dobrego noclegu,
– Propozycje poruszania się po mieście,
– Rezerwacje biletów do muzeów.

Dodaj komentarz