Zmiany w DNA

szympansczlek

Kiedy wydaje nam się, że piękno opuściło świat, uznajemy raczej, że opuściło ono nasze serca.
Georges Duhamel

dedykacja dla www.itbvega.pl

www.itbvega.pl

Z wielką satysfakcją oferujemy tworzenie serwisów internetowych wykorzystujące autorskie rozwiązania programistyczne. Zajmujemy się projektami od samych fundamentów. Naszą naczelną ideą jest – Tworzenie serwisów to usługa dla klienta, tak więc zawsze pracujemy wg poleceń zamawiającego. Treść i wygląd serwisu ustalana jest w wyniku konsultacji obu stron. Każdy szablon w trakcie przygotowywania podlega ocenie i weryfikacji przez klienta, aż do uzyskania zaakceptowanej formy.

Pracę rozpoczynamy od ustalenia potrzeb naszego klienta. Największy nacisk w przygotowywaniu projektu kładziemy na grafikę oraz na funkcjonalność serwisu. Witryna ma być odpowiednio postrzegana czyli powinna być estetyczna i miła dla oka jak również zachęcająca do zgłębiania jej treści. Przygotowujemy zarówno proste serwisy – internetowe wizytówki, jak również bardziej zaawansowane dynamiczne serwisy z możliwością pełnej administracji i zarządzania treścią, w tym także e-sklepy. Przygotowujemy także banery reklamowe. Oferujemy kompleksowe usługi – od A do Z.

Zajmujemy się projektem od podstaw. Naszą podstawową zasadą jest – Tworzenie stron to usługa dla klienta, dlatego zawsze pracujemy według potrzeb naszych klientów. Treść i wygląd serwisu ustalana jest w wyniku konsultacji obu stron. Każdy projekt w trakcie budowy podlega ocenie i weryfikacji klienta, aż do uzyskania ostatecznej formy. Tworzenie stron internetowych rozpoczynamy od omówienia potrzeb naszego klienta.

Największy nacisk w projektowaniu kładziemy na projekt graficzny oraz na funkcjonalność serwisu. Strona ma być dobrze postrzegana czyli ma być estetyczna i miła dla oka oraz zachęcająca do klikania po niej.
Wykonujemy zarówno proste serwisy – wizytówki firm w Internecie, jak również bardziej zaawansowane dynamiczne serwisy z możliwością pełnej administracji i zarządzania treścią, w tym także sklepy internetowe.
Zajmujemy się także tworzeniem banerów reklamowych. Oferujemy kompleksowe usługi – od koncepcji po wykonanie.

Dodaj komentarz