Już pędzę!

wbiegu

Nie wydaje mi się, żebym miał wyjątkowo dobre cechy. Może tylko kilka mało znaczących zalet. Myślę pozytywnie. Czasami, oczywiście, staję się nieco zirytowany. Ale w swoim sercu nigdy nie obwiniam nikogo, nigdy nie myślę złych rzeczy na czyjś temat. Próbuję także okazywać innym większy szacunek. Uznaję ich za ważniejszych ode mnie. Być może ludzie lubią mnie z powodu mojego dobrego serca.
Dalajlama

 

[accordion]
dedykacja dla appblue.pl

appblue.pl

Lingwista to wygodne i elastyczne narzędzie wspierające ZARZĄDZANIE SZKOŁĄ JĘZYKÓW OBCYCH. Dzięki systemowi Lingwista zaoszczędzisz czas i pieniądze oraz uzyskasz szybki dostęp do wszystkich danych, które umożliwią podejmowanie prawidłowych decyzji dotyczących funkcjonowania szkoły, pomogą zwiększyć ilość słuchaczy oraz przychody. Lingwista to wydajniejsza organizacja pracy, minimalizacja biurowej pracy administracyjnej oraz poprawa efektywności i przewaga nad konkurencją.

ZWIĘKSZ PRESTIŻ TWOJEJ SZKOŁY. Twoja szkoła stanie się bardziej atrakcyjna dla nowych klientów indywidualnych i instytucjonalnych dzięki udostępnieniu wielu interesujących funkcji i dostępu on-line do danych o kursach, lekcjach, testach – a to wszystko w wersji na urządzenia stacjonarne i mobilne.
Zawsze dbasz o swoich klientów dzięki sprawnej obsłudze sekretariatu i możliwości szybkiego reagowania w sytuacjach nietypowych np. konieczności przełożenia zajęć. Możliwość wysyłania automatycznych i manaulnych notyfikacji e-mail lub wiadomości SMS zrobi na Twoch klientach profesjonalne wrażenie.

[/toggle]

Dodaj komentarz