Najszybszy z najszybszych

centek

Najwspanialszą nagrodą, jaką otrzymujemy od Boga za dobrą pracę, jest zdolność do jeszcze lepszej pracy.
Elberd Hubbard

 

[accordion]
dedykacja dla www.migrod.pl

www.migrod.pl

Zajmujemy się sprzedażą i kompleksowym wykonawstwem systemów nawodnieniowych we wszelkich terenach zielonych: od rabat, przydomowych ogródków aż po szklarnie oraz boiska. Nawadniamy każdy skrawek zieleni. Wąska specjalizacja techniczna gwarantuje usługi na wyjątkowej jakości. Posiadamy dobrze wyposażony park maszynowy dzięki któremu możemy efektywnie świadczyć usługi.
Nasz zespół fachowców to samodzielni i dobrze wyszkoleni pracownicy. W wykonywanych systemach wykorzystujemy najnowsze technologie oraz sprzęt wiodących marek na świecie. Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu – zarówno własnym jak i producentów sprzętu, na którym pracujemy.

W naszych projektach rozwiązaliśmy wiele problemów związanych z źródłem wody, jakością wody, układami pompowymi, układami sterowania urządzeń zraszających adekwatnie do wymagań projektu i ogrodu.

Realizujemy nawadnianie w ogrodach już istniejących, zachowując również stan ogrodu w dobrej kondycji dzięki specjalnej metodzie układania rur w trawnikach. Nasze systemy posiadają dokumentacje powykonawczą – w tym także instrukcje, jak też dla zapewnienia bezpieczeństwa oznaczenie rur.

[/toggle]

Dodaj komentarz