Włosów szal

Nie jesteśmy oszukiwani, sami siebie oszukujemy.
Johann Wolfgang Goethe

dedykacja dla www.wawa-tech.com.pl

W okresie ograniczonego dostępu do komponentów elektronicznych na rynku polskim i europejskim, rosnąca liczba firm zmaga się z trudnościami w utrzymaniu ciągłości produkcji. Przerwane łańcuchy dostaw elementów elektronicznych, w tym mikroprocesorów i układów scalonych, prowadzą do przestojów i rezultują stratami finansowymi dla przedsiębiorstw, które napotykają problemy z ich zdobyciem.

Mając na celu rozwiązanie Państwa kłopotów, pragniemy zaoferować współpracę w zakresie wsparcia oraz outsourcingu zakupu niezbędnych komponentów elektronicznych, aby zachować ciągłość produkcji w Państwa firmie. W dłuższej perspektywie chcielibyśmy pełnić dla Państwa rolę sprawdzonego dostawcy.

Bogate doświadczenie w poszukiwaniu i imporcie tego rodzaju towarów pozwoli obniżyć koszty prowadzonej przez Państwa produkcji i zagwarantuje pełną dywersyfikację źródeł dostaw. Współpracujemy z producentami i dostawcami z różnych lokalizacji, takich jak Stany Zjednoczone, Chiny, Tajlandia czy Wielka Brytania.

Oferujemy:

Naszą główną specjalizacją jest import układów scalonych i mikroprocesorów, które są rzadko dostępne na krajowym rynku u wiodących dostawców, jednak nie ograniczamy się tylko do tych kategorii produktów. Dla naszych klientów realizujemy także inne zamówienia, takie jak gotowe układy zasilania (zasilacze impulsowe, przetwornice DC/DC, regulatory napięcia, gniazdka zasilania).

Oferujemy również szeroką gamę czujników pomiarowych, które są produkowane na indywidualne zamówienie. Przykładowe realizacje obejmują: czujniki magnetyczne poziomu cieczy, czujniki temperatury analogowe (PT100, PT500, PT1000) i cyfrowe (DS18B20), czujniki zanieczyszczenia wody TDS, sondy pH, sondy do pomiaru konduktywności i zasolenia, pompy perystaltyczne, silniki i wiele innych. Wszystkie elementy są wykonane zgodnie z wymaganiami klienta (specyfikacją i dokumentacją techniczną) pod względem parametrów technicznych, długości i kolorów przewodów, średnicy przekrojów żył, złączy oraz osłony czujnika (metalowej, plastikowej, ceramicznej, szklanej). Realizacja tego rodzaju zleceń ma indywidualny charakter.

 

 

Dodaj komentarz